Kumanda Kabı
10http://www.cmstema.armtest.net/Tema3

Ürünlerimiz

Kumanda Kabı

Artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen ve neredeyse her evde mutlaka bir adet bulunan arabalar, sahip olunan imkanlara göre çok lüks bir markanın modeli yada daha mütevazi fiyatlara satılan markaların modellerinden oluşmaktadır. Herkesin ekonomik düzeyine uygun olan bir araç mutlaka bulunmaktadır. Araba sahibi olmak çok gerekli olan,kaçınılmaz bir durumdur, ancak pek çok yeni sorunu ve harcamayıda beraberinde getirir. Biz de firma olarak, markası ne olursa olsun yeni nesil otomobillerin tamamında bulunan, uzaktan kumanda sistemi ile ilgili doğabilecek olan sorunlara çözümler üretiyoruz.

Özellikle ikinci el oto alımlarında karşılaşılan,aşınmış, deforme olmuş yada kırılmış kumanda düğmeleri nedeni ile çalışmayan kumandalarınıza kumanda kasası yapımı işi ile uğraşıyor, yeniden yaptırmak yerine, kab teğmini sağlayarak sizi sıkıntıdan ve daha fazla para harcamaktan kurtarıyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun, kumanda kabı üretim yapan firmamız, oto kumandalarınıza yeni kasa sağlayarak daha yeni ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Sadece ikinci el otomobillere özgü olmayan, kimi zaman sıfır olarak alınmış araçlarda bile karşılaşılabilen, kumanda düğmelerinin kırılması ve kopması hasarı için de çözüm getiren firmamız;  pratik ve ekonomik çözümler getirmektedir. Kaliteli ve orijinal malzemeleri, alanında uzman olan çalışanlarımızın eline teslim ederek, her marka otomobilin, hemen her modeline Oto Kumanda Kılıfı yapan firmamız, kaliteli hizmeti, uygun fiyatlara sunmaktadır.

Eğer böyle bir sorunla karşılaşırsanız mutlaka bizimle iletişim kurun çünkü, bütün soru ve sorunlarınızın yanıtı ve çözümü bizde. Oto Kumanda Kasası Yapan Firmalar içerisinde, sorunsuz iş teslimatı, bir yıl ürün garantisi ve bir saatten de daha kısa sürede yeni  kılıflarının hazırlanması hizmetleri ile en kaliteli hizmeti veren oto anahtar firmasıyız.

Üretimini ve pazarlamasını yaptığımız; 2 butonlu, 3 butonlu,  4 butonlu kumanda kasası diye kategorilendirdiğimiz ürünlerimizin, ayrıca sustalı kumanda kabı ve  normal özelliklere sahip olan oto kumanda kasasını, sustalı oto kumanda kabı özelliğine dönüştürmekteyiz. Her markadan olan, her model arabaya uygulanabilen yenileme işlemi, istediğiniz özelliklerde uygulanmaktadır. Araba Kumanda Kılıfları ile ilgili daha pek çok bilgi ve ayrıntıyı bulabileceğiniz web sitemizin yanı sıra, bizleri telefon ile arayarak detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. 

Oto Anahtar . Tel: 0 (212) 260 - 86 - 46 GSM : 0 (532) 404 - 31 - 31 GSM : 0 (532) 417 - 66 - 23

Oto Anahtar . Tel: 0 (212) 260 - 86 - 46 GSM : 0 (532) 404 - 31 - 31 GSM : 0 (532) 417 - 66 - 23